آرمان تلکام؛ نمایندگی موگزا

شرکت آرمان تلکام نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات موگزا در ایران می باشد. موگزا کمپانی تایوانی است که نزدیک به 30 سال در زمینه تولید تجهیزات شبکه، اتوماسیون و پردازش صنعتی فعالیت می کند. این کمپانی فعالیت خود را با تولید مالتی پورت های سریال آغاز کرد و اکنون با داشتن بیش از 60 نماینده در کشورهای مختلف به یکی از چند کمپانی برتر در زمینه تولید محصولات شبکه های صنعتی تبدیل شده است و در برخی از دسته بندی های تولید محصول نظیر مالتی پورت ها، مبدل ها، مودم های مخابراتی و سوئیچ ها تقریبا بی رقیب است و هر ساله جوایز متعددی را از انجمن ها و موسسات گوناگون بخاطر نوع طراحی و کیفیت محصولات دریافت می کند.

دسته بندی محصولات

موگزا در دسته بندی های زیر محصول تولید می کند :

 شبکه

 • سوئیچ و فایروال های صنعتی
 • مودم و روترهای مخابراتی
 • مبدل پروتکل ها و اینترفیس های مختلف ( نظیر کانورتورهای سریال به شبکه، سریال به فیبر نوری، اترنت به  فیبر نوری، مدباس به پروفی باس، پروفی باس به پروفی نت و ... )
 • اکستندرهای اترنت برای انتقال دیتا بر روی زوج سیم
 •  تجهیزات وایرلس صنعتی
 • دوربین تحت شبکه و ویدئو سرور و نرم افزار های نظارت تصویری

اتوماسیون صنعتی

 • کارت های I/O سریال یا تحت شبکه برای انتقال سیگنال
 • کنترلرهای تحت شبکه
 • RTU و نرم افزار های واسط اسکادا

پردازش

 • کامپیوتر های صنعتی
 • صفحه های نمایش صنعتی

صنایع هدف

کمپانی موگزا محصولات فوق را با طراحی های متفاوت مخصوص صنایع مختلف تولید می نماید. صنایع اصلی هدف برای تولید محصولات عبارتند از : صنایع ریلی، حمل و نقل هوشمند، برق، نفت و گاز و صنایع دریایی. علاوه بر این در هر کدام از دسته بندی های فوق موگزا محصولاتی تولید می کند که برای عموم صنایع مناسب هستند. موگزا با بکار بردن فناوری های ابداعی در تولید محصولات، به یکی از شرکت های پیشرو در تولید محصولات شبکه های صنعتی تبدیل شده است.

برخی از ویژگی ها

محصولات موگزا معمولا برای کار در دو رنج دمایی 0 تا 60 درجه سانتی گراد و یا 40- تا 75+ درجه سانتی گراد ساخته می شوند. تمامی محصولاتی که مخصوص کار در دمای بین 40-  تا 75+  درجه سانتی گراد تولید می گردند، قبل از ورود به بازار در اتاقک های مخصوص به مدت 48 ساعت و زیر بار کامل تست می گردند. همچنین دستگاه هایی که مخصوص کار در دمای 0 تا 60 درجه می باشند نیز به مدت 48 ساعت در دمای اتاق مورد آزمایش قرار می گیرند. علاوه بر این تست ها، با توجه به صنعتی که محصول برای آن تولید می گردد تست های مرتبط دیگری نیز نظیر تست ضربه، نویز و .... بر روی محصولات انجام می پذیرد. همچنین اکثر محصولات موگزا دارای گواهی نامه های زیادی  برای مقاومت دستگاه از لحاظ فیزیکی از کمپانی های مطرح بین المللی اعطای گواهی نامه های صنعتی، هستند.

استفاده از المان های مرغوب در ساخت تجهیزات باعث شده است که درصد بازگشت محصولات به RMA کارخانه بسیار ناچیز باشد. این امر همواره باعث دلگرمی استفاده کنندگان از این تجهیزات در محیط های خشن صنعتی بوده است و این اطمینان را ایجاد می کند که تجهیزات بدون نیاز به سرویس های دوره ای سال ها در آن محیط ها بی وقفه بکار خود ادامه می دهند.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت موگزا پشتیبانی فنی قوی آن است. تیم فنی موگزا در سریعترین زمان ممکن به سوالات و ابهامات مشتریان پاسخ می دهند.  همچنین تیم R&D این مجموعه بسیار قدرتمند است و در توسعه سیستم ها کمک شایانی به مشتریان خواهند کرد. علاوه بر این محصولات موگزا به همراه داکیومنت ها و اطلاعات فنی بسیار کامل عرضه می گردند.

آموزش

جهت آشنایی بیشتر مشتریان و نمایندگان با محصولات، هر ساله دو دوره آموزشی MASC و MTSC توسط کمپانی موگزا در تایوان و سایر کشورها برگزار می گردد. شرکت آرمان تلکام نیز در دوره های برگزار شده در ایران و خاورمیانه هر ساله حضور فعال دارد و کارشناسان این شرکت که دارای مدارک فوق هستند به همراه مهندسان موگزا، آموزش های لازم  برای کارکردن با دستگاه های موگزا را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات موگزا در ایران

کارشناسان فروش آرمان تلکام مشاوره های لازم برای انتخاب دستگاه مناسب با نیاز مشتریان را قبل از خرید ارائه می دهند. تا محصول انتخاب شده بهینه ترین و با صرفه ترین گزینه برای نیازمندی های پروژه باشد. همچنین تیم فنی آرمان تلکام همراه با مشتریان اقدام به طراحی پروژه های مربوط به موگزا می نماید تا دستگاه های موگزا در طرح های پیشنهادی در بهترین توپولوژی قرار گیرند. همچنین با توجه به سایر تخصص های آرمان تلکام در زمینه های وایرلس، تلفنی و نظارت تصویری امکان ارائه راهکارهای مشترک یکپارچه با سایر برندها از قبیل نترونیکس، دی لینک، اینوافون، کرنیکس، وسترمو، نیوراک و ...  وجود دارد.

آرمان تلکام با داشتن انباری متنوع از محصولات موگزا در ایران، آماده تامین تجهیزات در سریعترین زمان می باشد. همچنین برای اجناسی از موگزا که موجود نیست، امکان تهیه بی واسطه، مستقیم تمامی محصولات در بازه زمانی کم وجود دارد. همچنین در برخی از پروژه ها که کارفرمایان نیاز به مشاهده تست های کارخانه ای قبل از خرید دارند، این امکان برای آرمان تلکام وجود دارد که شرایط این تست ها را چه در دفتر مرکزی موگزا در تایوان و چه در ایران و با حضور کارشناسان موگزا فراهم کند.

نصب و راه اندازی، گارانتی و خدمات پس از فروش

نصب و راه اندازی تجهیزات بر اساس پلان از پیش طراحی شده با استانداردهای ارائه شده از سوی تولیدکنندگان با استفاده از کارشناسان دوره دیده و مورد تائید موگزا توسط آرمان تلکام انجام می گیرد.

آرمان تلکام تجهیزات موگزا را سه سال گارانتی می نماید. در صورت صلاحدید کارفرما حتی این امکان وجود دارد که گواهی گارانتی از سوی کمپانی موگزا و به نام مشتری صادر گردد. علاوه بر این آرمان تلکام با در اختیار داشتن مجهز ترین مرکز تعمیرات IT در سطح کشور، توانایی تعمیر دستگاه های آسیب دیده موگزا را دارد. مهندسان مجرب و آموزش دیده در این مرکز توانایی تعمیر بردهای دیجیتال تا لایه تعویض چیپ ست را دارند. با توجه به اینکه معمولا وقفه کاری در صنعت قابل قبول نیست، همواره سعی شده است که در زمان تعمیر کالای معیوب، کالایی جایگزین از انبار در اختیار مشتری قرار گیرد. ضمنا در مواردی که تعمیر کالاها در ایران امکان پذیر نیست و نیاز است تا کالا به دفتر مرکزی در تایوان ارسال گردد، کالای معیوب با کالایی نو از انبار آرمان تلکام تعویض می گردد تا وقفه ای در فعالیت های مشتریان آرمان تلکام بوجود نیاید.

-->