گیت وی صنعتی مخابراتی 3G موگزا Moxa Oncell G3110-HSPA

تولید کننده : MOXA ( موگزا )
پارت نامبر : Oncell G3110-HSPA
  • مودم 3G مخابراتی (جی اس ام ، جی پی آر اس، EDGE، UMTS و HSPA+)
  • یک پورت اترنت و یک پورت سریال RS-232
  • دو ورودی پاور افزونه 12 تا 48 ولت DC
  • دارای قابلیت برقراری VPN در شبکه مخابراتی
  • دو ورودی دیجیتال و یک رله خروجی

توضیحات

دستگاه‌ Oncell G3110-HSPA  جهت انتقال اطلاعات به صورت بی‌وقفه بر روی شبکه‌های مخابراتی جی اس ام ، جی پی آر اس و EDGE، UMTS و HSPA+ ساخته شده‌است.  این دستگاه‌ قابلیت انتقال اطلاعات تجهیزات سریال و اترنت را داراست و این کار را از طریق برقراری ارتباط  VPN نیز می تواند انجام دهد. دستگاه G3110-HSPA دارای یک پورت سریالRS-232  و یک پورت اترنت است.

 مودم3G  G3110-HSPA موگزا دارای دو ورودی پاور افزونه 12 تا 48 ولت DC می باشد. همچنین مصرف توان آن بسیار پائین است.

 یکی از مشکلات اصلی در شبکه های مخابراتی وجود IP‌های غیر ثابت و خصوصی بر روی سیم کارت‌ها است که باعث می‌شود ارتباط گره‌های مختلف در شبکه با دشواری همراه باشد. نرم افزار Oncell Central Manager که همراه با این دستگاه‌ها ارائه می شود این مشکل را برطرف ساخته.

وجود خروجی رله بر روی دستگاه می تواند مهندسین سایت را از وجود آلارم با خبر سازد. همچنین دو ورودی دیجیتال امکان اتصال سنسورها و دستگاه های IO را به مودم فراهم می سازد. این دستگاه قابلیت کار در رنج دمایی وسیع در شرایط سخت آب و هوایی را داراست.

Guaranlink تکنولوژی منحصر به فردی در این دستگاه‌ است که به طور خودکار قطعی ارتباط مخابراتی را تشخیص داده و بلافاصله برای بازگشت دستگاه به شبکه اقدام می‌کند. این تکنولوژی ارتباط بی وقفه مخابراتی را تضمین می‌نماید.

-->