شبکه های وای فای برای کسب و کارهای متوسط و کوچک

کسب و کارهای فراوانی هستند که علی رغم کوچکی و عدم توانایی جهت پرداخت هزینه های نسبتا زیاد شبکه های وای فای سازمانی ولیکن نیاز به شبکه های بی سیم WiFi با قابلیت اطمینان بالا و توانایی سرویس دهی به تعداد کاربران زیادی را دارند .  کافی شاپ ها ، رستوران ها، مراکز آموزشی کوچک برخی از انواع این کسب و کارهاست . این نوع کسب کارها معمولا یک دسته شرایط و نیازهای یکسانی دارند :

  • عدم توانایی جهت پرداخت هزینه های شبکه های وای فای سازمانی
  • عدم وجود نیروی انسانی متخصص فن آوری اطلاعات ( IT )
  • نیاز به سرویس دهی خوب به تعداد ۵۰ الی ۱۰۰ کاربر به طور همزمان

تمامی این نیازها را می بایست با سیستمی مرتفع نمود که :

  • هزینه خرید و راه اندازی بالایی نداشته باشد .
  • نصب ، راه اندازی و نگهداری ساده ای داشته باشد . به صورتیکه یک فرد غیر متخصص بتواند با داشتن دانش و اطلاعات کم از IT این سیستم را نصب کند و نگهداری آن را انجام دهد . ( هزینه نگهداری پایین )
  • توانایی سرویس دهی به تعداد بالایی کاربر را به صورت همزمان داشته باشد .

در صورتی که کسب و کار شما به چنین سیستمی نیاز دارد با ما در صفحه شبکه های Wi-Fi برای کسب و کار های متوسط و کوچک همراه باشید . 

کاربردها

Wi-Fi در کافی شاپ ها

Wi-Fi در شرکت ها و ادارات کوچک و متوسط

مقالات مرتبط

با پیشرفت سریع تکنولولوژی و اقبال روز افزون تلفن های هوشمند، تبلت ها و ... درخواست برای شبکه های بی سیم جهت ارائه سرویس های گوناگون از جمله اینترنت رو به افزایش است. این روزها وجود سرویس وای فای در یک رستوران، هتل، پارک و ... از یک مزیت رقابتی به یک ضرورت بدل شده است. طراحی، راه اندازی و از همه مهم تر کارایی یک شبکه پوشش وای فای معلول موارد بسیاری است که در این مقاله تلاش شده است به صورت مختصر و گویا به آنها پرداخته شود. بدون شک عدم توجه به این موارد در هنگام طراحی می تواند کارایی شبکه راه اندازی شده را به صورت جدی تهدید کند. رعایت این موارد هن ...
شبکه های Wi-Fi این روزها همه جا هستند . شاید بتوان به نوعی این شبکه ها را جزء جدایی ناپذیری از زندگی روزمزه بر شمرد .  در سالهای نه چندان دور، انتخاب تجهیزات وای فای برای راه اندازی شبکه بی سیم کار چندان سختی نبود، دلیل این موضوع نیز این بود که انتخاب های چندان زیادی وجود نداشت . لذا زمانی که تصمیم بر راه اندازی شبکه بی سیم وای فای گرفته می شد، کار چندان سخت نبود ، اما این روزها تجهیزات مختلف با قیمت های متفاوتی طراحی و تولید می شوند . کدامیک از این تجهیزات برای چه شبکه ای مناسب هستند . پاسخ به این سوال کار ساده ای نیست و نیاز به بررسی ها ...